Teknoloji 8 0

WordPress Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda WordPress ile ilgilenen arkadaşlar için bir hatadan bahsedeceğiz. “ Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.  ” hatası.İngilizce’den  anlayan arkadaşlar zaten hatanın güncellemeden kaynaklandığını anlamıştır.Wordpress sürüm veya eklenti güncellerken güncelleme sırasında kesinti veya hata sonucu eksik güncelleme meydana gelir bu da anasayfaya gidişi engeller.Engelleme sonucu anasayfanızda ” Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.  ” hatasını görürsünüz.PekiBriefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute. hatasının çözümü nedir?

Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute. Hatası Çözümü

*Arkadaşlar bu hata çözümü için ilk önce filezilla veya ftp programı üzerinden sunucumuza bağlanıyoruz.

Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.

*Sunucu bağlantı sağladıktan sonra public_html olan ana dizinimizden görseldeki gibi .maintenance dosyasını bulup siliyoruz.

Maintenance Hatası

Bu işlemi yaptıktan sonra artık WordPress sitenize girebilirsiniz.Başarıyla “Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute. ” çözmüş olduk.Eğer güncelleme eksik kaldıysa tekrar sitenizin WordPress güncellemelerini gözden geçirin.Bibilya.com Sitesine Reklam Vermek İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir